KÁVA & KULTURADokonalá zrnková káva

Nejdůležitější na dobré kávě jsou zrnka – výběr, míchání a zpracování. Bez vysoce kvalitní zrnkové kávy je i ten nejlepší automatický kávovar bezmocný. Nechte se námi unést na cestu smyslů.

ZDE ČÍST DÁL


Technologie NIVONA Aroma

Každá káva je jiná. Přesně stejně jako každý piják kávy. Se svým přístrojem NIVONA nebudete vařit jen tak nějakou kávu. Bude vařit svou kávu. Díky naší jedinečné technologii Aroma. Žádný pokus a omyl, nýbrž dlouholeté zkušenosti a spolupráce s nejkompetentnějšími partnery.

OBJEVTE NYNÍ ZDE

Tipy od baristy

Vaše káva se stane požitkem. Jako od baristy. Jen bez vousů. Nabízíme Vám několik náhledů do současných trendů, tipů a triků baristů. Jak je možné obzvlášť napěnit mléko? Jak se připraví perfektní Créma? Jaká voda se nejlépe hodí pro mou kávu? A jak se vlastně docílí požadovaného stupně namletí?

NAJDĚTE SI ODPOVĚDI

Stálost

Káva je vzácné zboží – vzácný svět. Aby také taková zůstala, doporučujeme s ní správně a uvědoměle zacházet – z ekologického, ekonomického a sociálního hlediska. Přispíváme svým dílem k tomu, aby se automatické kávovary staly Vaším dlouhodobým životním partnerem.

ZDE ČÍST DÁL

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA