Technologie Aroma


Káva, jakou Vám nemůže nabídnout žádný jiný automatický kávovar.

Chutě jsou různé a o chuť je možné se hádat. Proto z Vašeho kávovaru NIVONA nevytéká jen tak nějaká káva, nýbrž Vaše káva. Díky naší technologii Aroma.

Aroma z aplikace

Který technický přístroj je pro Vás individuálněji vyladěný než Váš smartphone? Přesně proto si můžete s naší aplikací pro smartphone optimálně upravit každou recepturu kávovaru NIVONA (v současné době výhradně pro modely 970 a 960) podle svého druhu kávy NIVONA. Tak, jak to doporučuje barista.

Cappuccino Connaisseur a
Barista in a Box

Není káva jako káva. To není žádná novinka. Víte ale vlastně, na čem záleží u dobrého cappuccina? Víte, kolik aromat se skrývá v jednom zrnku? Tolik vlivů a proměnných pro oblíbený nápoj, který bychom rádi měli pokaždé ve stejné kvalitě. Něco pro Vás máme!

Káva tak individuální jako Vy sami.

Cappucino Connaisseur


Ve správném a dobrém cappuccinu musí mléko ovinout kávu (pokud neřekneme rovnou „obklíčit“). Proto nalévá barista do šálku nejprve kávu a potom teprve mléko. Pro baristu s překapávacím strojem to není žádný problém. Pro automatický kávovar to ale znamená velkou výzvu. Váš přístroj NIVONA to ovšem dokáže. Se zabudovaným systémem Cappuccino Connaisseur můžete od řady 8 určit pořadí kávy a mléka a rozhodnout se tak pro správné cappuccino.

Barista v krabici (Barista in a Box)


Ne, nedodáme Vám živého baristu. Abychom dostáli svým povinnostem v oblasti pracovních podmínek, vyvinuli jsme systém Aroma-Balance, který tuto práci převezme. V jednom zrnku kávy se totiž skrývá až 800 různých aromat. Rozdíly lze rozpoznat, pouze když se speciálně změní proces spaření. Se systémem Aroma-Balance sami rozhodujete, které odstíny ze zrnkové kávy chcete zvýraznit. S nastavením dynamic se rozhodujete pro jemně kyselou chuť s lehce ovocným nádechem. Constant dává jemně hořký odstín s aromatickou plnou chutí. Intense dělá čest svému jménu: silná aromatická káva s výraznou konzistencí a hořkým nádechem.

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA