Věrnost specializovanému obchodu

Exkluzivita a vážnost

Nivona působí jen tam, kde funguje také dobré poradenství. Tedy ve specializovaném obchodě. Proč je tomu tak? Před 15 lety jsme začali s vizí prodávat kávovary výhradně prostřednictvím specializovaných obchodů. Jsme pevně přesvědčeni o tom, že milovníci kávy mohou být při nákupu automatického kávovaru dostatečně individuálně a profesionálně podporováni jen ve specializovaném obchodě.
Jedná se zde o člena Vaší domácnosti, od něhož očekáváte každý den nejvyšší výkony. A také je můžete očekávat! K tomu je ale nezbytné porovnávat při nákupu osobní potřeby a přání s vlastnostmi různých modelů. Proto klademe silný důraz na osobní a poctivé poradenství.

Osobní a blízké

Z exkluzivity specializovaného obchodu má prospěch každý. Pro každého specializovaného distributora, jemuž leží na srdci jeho zákazníci, jsou spokojení zákazníci tím nejdůležitějším. Poradce ve specializovaném obchodě je naší hlásnou troubou, naším vyslancem pro uživatele. Pevná součást kávové kultury značky NIVONA.
Ve specializovaném obchodě totiž dostanete nejen informace, nýbrž také osobní a individuální poradenství, ale i to nejdůležitější: skutečnou kávu připravenou potenciálním novým členem rodiny.
A když přeci jen nebude něco v pořádku, můžete to ve specializovaném obchodě rovnou vyřešit. Hledáte distributora ve své blízkosti? Tady je!

Pro všechny, kterým jde o dobrou kávu

Systém, v kterém každý vyhrává. Uživatel má prospěch z vysoké odbornosti a a přímého servisu. Obchod požívá exkluzivní a bezpečné pozice a dostává od nás nejlepší možné odborné poradenství. Také my sami si této konstelace užíváme, protože víme, že jsou naše automatické kávovary ve správných rukách – jak v obchodě, tak u milovníků kávy doma.

Nejvyšší kvalita ve všech ohledech

Vztahy žijí ze stability. K tomu pro nás patří také a zejména stabilní kvalita. Ve firmě NIVONA jsme se od počátku zaměřovali na absolutní spokojenost zákazníků a maximální kvalitu. V souladu s tím je také naše zřetelná náklonnost ke specializovaným obchodům. A tento postoj zastávají také všichni naši zaměstnanci – v současné době přes 50! Všichni do jednoho jsme velcí milovníci kávy a přinášíme si svou vášeň s sebou i do práce.

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA