Pro puristy

Klik, klik, kawa!


CUBE 4' to nowoczesny sposób parzenia czarnej kawy w wielu odsłonach - od intensywnego espresso po klasyczne americano.
Bez kompromisów. Bez zbędnych dodatków. Cube łączy w sobie technologię automatycznych ekspresów do kawy i portafiltrów z kompaktowym rozmiarem ekspresu na kapsułki. Zalety trzech najpopularniejszych form przygotowywania kawy - teraz w jednym, małym ekspresie.

Jako od baristy. Jen bez vousů.


Dotyk naší technologie Aroma: S naší řadou 6 dostanete do kuchyně systém Barista in a box – a můžete z každého zrnka získat to nejlepší. V každém zrnku kávy totiž dřímá přes 800 různých aromat. Ta můžete s každým procesem vaření měnit. A vše vyladit naprosto přesně podle své chuti. Pro Vaši oblíbenou kávu. 

Zde je zítra již svátek


Začátečník pro začátečníky: S naší řadou 5 dostáváte nejjemnější požitek z kávy se vždy čerstvě namletými zrnky. Proto si již ráno můžete užít svátku. A nemusíte si přitom o nic starat – stačí jen jednoduše stisknout to správné tlačítko.

Distributor NIVONA ve Vaší blízkosti

Jste zvědaví? Kávovary NIVONA se prodávají výhradně prostřednictvím více než 2500 specializovaných distributorů po celém Německu. Také ve Vašem okolí. Najděte si specializovaného distributora NIVONA ve svém městě. Je vzdálen jen jedno kliknutí.

A nezapomeňte na zrna!

Hledáte stále zrnkovou kávu, která se vyplatí? Nebo vhodnou péči pro svůj přístroj NIVONA? To vše najdete v našem sortimentu příslušenství.

ZJISTIT

Jsme zde pro vás. A pro Váš kávovar NIVONA.

Naším hlavním cílem je vaše chuť. A k ní patří také spolehlivý plně automatický kávovar. Budete-li mít dotazy nebo podněty, můžete nás bez obav kontaktovat.

VÍCE O SERVISU NIVONA

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA