Pro umělce

Pro optimální cappuccino


Pro všechny, kdo si nechtějí nic odepřít – a už vůbec ne u kávy. Oba naše modely NICR 970 a NICR 960 pro optimální cappuccino. Nebo jakoukoli jinou kávu, kterou si přejete. S obzvlášť velkým displejem a osvětlením vodní nádržky. Pro maximální komfort díky intuitivnímu konceptu obsluhy.

Získejte naprosto jedinečný osobní přístroj NIVONA

Užívejte si jednoduše každé ráno znovu a znovu svých oblíbených vzpomínek. Nejlépe u dobré kávy. Přímo u kávovaru NIVONA. S naší funkcí Flying Picture Mode. Exkluzivně pro modely 970 a NICR 960. Přeneste si jednoduše své nejoblíbenější obrázky pomocí aplikace NIVONA přímo na displej a vytvořte si tak elegantní rámeček pro každou fotografii.

Elegance, která se stává klasikou


Štíhlejší a ještě estetičtější. Skutečná elegance, která se stává klasikou. Náš kávovar NICR 960 přesvědčuje svým nadčasovým stylem, včetně nového konceptu obsluhy pro TFT displej. K tomu je třeba přičíst vysoce kvalitní materiál, který tento design perfektně doplňuje.

Distributor NIVONA ve Vaší blízkosti

Jste zvědaví? Kávovary NIVONA se prodávají výhradně prostřednictvím více než 2500 specializovaných distributorů po celém Německu. Také ve Vašem okolí. Najděte si specializovaného distributora NIVONA ve svém městě. Je vzdálen jen jedno kliknutí.

A nezapomeňte na zrna!

Hledáte stále zrnkovou kávu, která se vyplatí? Nebo vhodnou péči pro svůj přístroj NIVONA? To vše najdete v našem sortimentu příslušenství.

ZJISTIT

Jsme zde pro vás. A pro Váš kávovar NIVONA.

Naším hlavním cílem je vaše chuť. A k ní patří také spolehlivý plně automatický kávovar. Budete-li mít dotazy nebo podněty, můžete nás bez obav kontaktovat.

VÍCE O SERVISU NIVONA

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA