Automatické kávovary a příslušenství

Sortiment NIVONA


Vysoce kvalitní plně automatické kávovary – a vše, co ještě více zlepšuje kávu. Protože záleží na Vaší chuti. U každého cappuccina. U každého espressa. Protože káva je víc než pouhý nápoj. Je to pozvání. Kultura. Život. Nechte se unést na jedinečnou cestu smyslů. Objevte NIVONA. Vychutnejte si tento okamžik. O Vaši kávu pečujeme my.

Pro optimální cappuccino: Řada 9

Chuť je otázkou nálady – komfort ne. Modely naší řady 9 spojují díky nejmodernější technologii Aroma inovaci a intuici. Individuální displeje modelů Vám nabízejí možnost sledovat průběh vaření.

Plný prožitek s lepším cappuccinem: Řada 8

Cappuccino, jak ho jinak dokáže jen barista: S naší řadou 8 necháváte téct do šálku nejprve kávu a potom teprve mléko. Technický oříšek. Protože mléko se musí ovíjet kolem kávy. Vzniká tak u cappuccina plný a dokonalý prožitek. S modely této řady se Vám otevírají všechny možnosti pro plnou rozmanitost u nejoblíbenější kávy Němců.

Cappuccino je tak lahodné, že by ho člověk chtěl obejmout: Řada 7

Nabízíme cappuccino – jedním stiskem tlačítka. Naše řada 7 slouží spolehlivě již léta milovníkům kávy s mlékem a latte macchiato. Díky nekomplikované obsluze. Cappuccino znamená pospolitost, důvěru a tvořivost. Tento pocit jsme chtěli s tímto přístrojem přinést do každé kuchyně. Můžete se tak plně ponořit do svého jedinečného okamžiku. O kávu k této příležitosti se staráme my.

Jako od baristy. Jen bez vousů. Řada 6

Kávu ještě neznáte. Přinejmenším ne dost. Protože s naší řadou 6 můžete připravovat kávu jako od baristy. Z automatického kávovaru. S dotykem naší technologie Aroma. Nechte se hladit jemností zrnkové kávy nebo si dopřejte plnou intenzitu výrazné chuti. Náš koncept Barista in a box u systému Aroma Balance Vám to umožní.

Zde je zítra již svátek: Řada 5

Začátečník pro začátečníky: S naší řadou 5 dostáváte nejjemnější požitek z kávy se vždy čerstvě namletými zrnky. Proto si již ráno můžete užít svátku. A nemusíte si přitom o nic starat – stačí jen jednoduše stisknout to správné tlačítko.

Péče o Váš kávovar NIVONA

Vylepšení pro Váš kávovar NIVONA

Distributor NIVONA ve Vaší blízkosti

Jste zvědaví? Kávovary NIVONA se prodávají výhradně prostřednictvím více než 2500 specializovaných distributorů po celém Německu. Také ve Vašem okolí. Najděte si specializovaného distributora NIVONA ve svém městě. Je vzdálen jen jedno kliknutí.

NAJÍT SVÉHO DISTRIBUTORA NIVONA

OBJEVTE POŽITEK Z KÁVY V KANCELÁŘI

V práci se stále všichni všude potkáváme – jen u kávy ne? Tento nedostatek napravuje náš kávovar NICR 1040. Díky jednoduché obsluze a čištění, ale také obzvlášť velkému zásobníku zrnek a vodní nádrže. Optimální dimenzování pro kanceláře. Připočítejte k tomu naši novou hadici na mléko pro komfortní čištění pomocí easyclean+ a funkci množství, když se Vám někdy protáhne hovor. Kromě toho dává Quick-Profil při krátkém stisknutí tlačítka rychle velké množství kávy. Vše pro pracovní dobu plnou potěšení.

A nezapomeňte na zrna!

Hledáte stále zrnkovou kávu, která se vyplatí? Nebo vhodnou péči pro svůj přístroj NIVONA? To vše najdete v našem sortimentu příslušenství.

ZJISTIT VÍCE


Jsme zde pro vás. A pro Váš kávovar NIVONA.

Naším hlavním cílem je vaše chuť. A k ní patří také spolehlivý plně automatický kávovar. Budete-li mít dotazy nebo podněty, můžete nás bez obav kontaktovat.

ZJISTIT VÍCE

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA