Pro požitkáře

NIVO 8000: Standard jutra już dzisiaj


Nowa seria 8000 to wszystko to, co najlepsze w ekspresach Nivona i jeszcze krok dalej - nowa jednostka zaparzająca to jeszcze więcej profili aromatu z tych samych ziaren. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wszechstronnych rozwiązań w najwyższym standardzie. Najnowszą serię 8000 reprezentują NIVO 8101 w matowej czerni oraz NIVO 8103 w kolorze tytanowym.

Odkryj tutaj

Plný prožitek s lepším cappuccinem


Cappuccino, jak ho jinak dokáže jen barista: S naší řadou 8 necháváte téct do šálku nejprve kávu a potom teprve mléko. Technický oříšek. Protože mléko se musí ovíjet kolem kávy. Vzniká tak u cappuccina plný a dokonalý prožitek. S modely této řady se Vám otevírají všechny možnosti pro plnou rozmanitost u nejoblíbenější kávy Němců.

Cappuccino je tak lahodné, že by ho člověk chtěl obejmout


Cappuccino je tak lahodné, že by ho člověk chtěl obejmout: Náš úvod do automatizované přípravy cappuccina a latte macchiato. U tří modelů naší řady 7 stačí jen vybrat recepturu, stisknout tlačítko – a již Vám proudí do šálku mléčná pěna a káva. Optimální pro chvíle klidu, kdy je prostě nutné si rychle dopřát cappuccino.  

Distributor NIVONA ve Vaší blízkosti

Jste zvědaví? Kávovary NIVONA se prodávají výhradně prostřednictvím více než 2500 specializovaných distributorů po celém Německu. Také ve Vašem okolí. Najděte si specializovaného distributora NIVONA ve svém městě. Je vzdálen jen jedno kliknutí.

A nezapomeňte na zrna!

Hledáte stále zrnkovou kávu, která se vyplatí? Nebo vhodnou péči pro svůj přístroj NIVONA? To vše najdete v našem sortimentu příslušenství.

ZJISTIT

Jsme zde pro vás. A pro Váš kávovar NIVONA.

Naším hlavním cílem je vaše chuť. A k ní patří také spolehlivý plně automatický kávovar. Budete-li mít dotazy nebo podněty, můžete nás bez obav kontaktovat.

VÍCE O SERVISU NIVONA

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA