Nikdo nepotřeboval přístroje NIVONA. A přesto jsme stále tady. Proč?

Protože jsme jiní než konkurence. Ale nejen proto. Představujeme sympatickou alternativu. Otevřenou. Přátelskou. Nadšenou pro kávu.   

O zvláštním obchodním modelu v náročných časech.

„Podle některých předpovědí jsme měli hned první den rovnou zase zavřít krám,“ říká Peter Wildner. A tento 54letý muž to musí vědět. Je totiž nejen dnešním ředitelem firmy NIVONA, nýbrž také patřil k zakladatelům značky. Stanovený cíl: Stát se specialistou na automatické kávovary pro specializované obchody.

„Dá se říct: Náš plán vyšel.“

Die Gegenwart könnte kaum besser aussehen: Auf knapp 2000 Quadratmetern arbeiten im Nürnberger Südwestpark zurzeit mehr als 50 Mitarbeiter – und dazu kommen noch einmal 14 Kollegen im Außendienst hinzu. NIVONA sperrt also in absehbarer Zeit so bald niemand zu. Was auch am eigenen Anspruch liegt. 

Dovednosti velice dobrého baristy nedokáže nahradit žádný automatický kávovar. Ale vědomosti velmi dobrého baristy v sobě má. Proto při vývoji úzce spolupracujeme s experty na kávu a shromažďujeme nejrůznější zpětnou vazbu z praxe. Tak vznikl například náš systém Aroma Balance.

„Úkolem našich automatických kávovarů je připravovat pokud možno jednoduše nejlepší kávu,“ říká ředitel podniku Peter Wildner. To je pevnou součástí naší filozofie.

Na automatických kávovarech musí bez potíží fungovat nejen odebírání cappuccina a spol. Také čištění automatických kávovarů musí být intuitivní. Kromě toho musí být možné, aby každý zákazník vyjmul ze svého přístroje NIVONA varnou jednotku a sám si ji vyčistil. Rovněž chceme udržovat co možná nejjednodušší všechny postupy a procesy. Navzdory struktuře s velice rozdílnými distributory a velice rozdílnými nároky.

„Nejlepším argumentem pro automatický kávovar NIVONA je stále ještě šálek kávy“

Firma NIVONA se od počátku považovala za značku pro specializovaný obchod. Naše automatické kávovary nabízejí pražírny, ale také specializovaní prodejci elektrotechniky. „Chceme prodávat tam, kde se vyznají v kávě.“

V současné době nám důvěřuje více než 2500 distributorů. Protože je přesvědčují naše automatické kávovary, protože je přesvědčuje náš koncept. Protože NIVONA má zvuk. Po 15 letech jsme se etablovali jako sympatická alternativa. Protože nám záleží na tom podstatném: Požitku z kávy v nejlepší možné kvalitě.

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA