SERVIS

První pomocMáte dotaz? My máme odpověď. Podívejte se jednoduše zde do našeho přehledu často kladených otázek. Možná Vám již tímto způsobem budeme schopni pomoci.


ZDE PŘEJDETE K ČASTO
KLADENÝM OTÁZKÁM (FAQ)

Naše zákaznická služba. Jsme tu pro Vás.


Zákaznický servis NIVONA a servis oprav mají jediný cík: vaše dlouhotrvající radost a spokojenost s vaším přístrojem NIVONA.

Máte otázku ohledně vašeho spotřebiče?

Potřebujete poradit s údržbou?

Máte technický problém?

Zde najdete odpovědi. Jako vlastník přístroje NIVONA se můžete s dotazy obrátit na náš centrální zákaznický servis. Zde dostanete odpovědi na veškeré otázky týkající se vašeho spotřebiče nebo kontaktna akreditovaný servis:

Klikněte prosím na svou zemi pro kontaktování vašeho servisního oddělení nebo kontaktujte service@nivona.com

Váš prodejce NIVONA bude také schopen odpovědět na všechny vaše otázky.

Věnujte prosím pozornost našim tipům a návrhům v návodu a odpovědích na často kladené dotazy.

Kontakt

Appliance Warranty & Service s.r.o.

Na Poříčí 1066/27

Praha 1, 110 00

+420 725 870 729

Ve spolupráci s kompetentními a spolehlivými partnery dodává dnes NIVONA spotřebiče do několika států:
Německo, Rakousko, Nizozemí, Francie, Lucembursko, Belgie, Island, Dánsko, Jižní Korea, Dubaj, Švédsko, Estónsko, Finsko, Lotyšsko, Litva, Rusko, Polsko, Maroko, SAE, Taiwan, Ukrajina, Česká Republika, Rumunsko, Slovensko, Maďarsko, Izrael, Kypr, Čína, Vietnam, Thajsko, Singapur.
Pro další informace o spotřebičích NIVONA, se obraťte na našeho partnera ve své zemi nebo kontaktujte naše sídlo v Německu (info@nivona.com). Rádi vám pomůžeme.
Vždy máme zájem o hledání nových partnerů v nových zemích. Máte-li zájem stát se distributorem NIVONA ve vaší zemi, pak neváhejte a kontaktujte nás na info@nivona.com


Distributor NIVONA ve Vaší blízkosti


Jste zvědaví? Kávovary NIVONA se prodávají výhradně prostřednictvím více než 2500 specializovaných distributorů po celém Německu. Také ve Vašem okolí. Najděte si specializovaného distributora NIVONA ve svém městě.


coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA