O nás


NIVONA je jiná. Jsme přátelská alternativa. Otevřeno. Přátelská. Nadšení pro kávu. A k dostání pouze u specializovaných prodejců. Zvláštní obchodní model v hektické době.

"Podle některých předpovědí jsme mohli obchod zavřít hned první den," říká Peter Wildner. A šestapadesátiletý muž by to měl vědět. Je nejen současným generálním ředitelem společnosti NIVONA, ale byl také jedním ze zakladatelů značky. Stanovený cíl: specializovat se na plně automatické kávovary pro specializované prodejce.Současnost může vypadat jen stěží lépe: V současné době pracuje v norimberském Südwestparku na ploše necelých 2000 metrů čtverečních více než 50 zaměstnanců - a dalších 14 kolegů v obchodním oddělení. NIVONA tedy v nejbližší době nezavře. A to i díky vlastním standardům společnosti.

Žádný plně automatický kávovar nemůže nahradit dovednosti velmi dobrého baristy. Ale může mít znalosti velmi dobrého baristy. Proto při vývoji úzce spolupracujeme s odborníky na kávu a získáváme další zpětnou vazbu z místa dění. A tak vznikl například náš systém Aroma Balance.

"Naše plně automatické stroje by měly co nejjednodušeji připravit tu nejlepší kávu," říká generální ředitel Peter Wildner. To je nedílnou součástí naší filozofie.

Na plně automatickém kávovaru by mělo být nejen snadné připravit cappuccino a spol. Také čištění plně automatických strojů by mělo být samozřejmé. Navíc každý zákazník může spařovací jednotku ze svého kávovaru NIVONA vyjmout a vyčistit ji sám. Chceme také, aby cesty a procesy byly co nejjednodušší. Navzdory struktuře s velmi rozdílnými prodejci a velmi rozdílnými požadavky.

NIVONA se od počátku vnímá jako značka pro specializované prodejce, přičemž naše plně automatické kávovary nabízejí jak pražírny, tak prodejci elektra. "Chceme prodávat tam, kde se lidé vyznají v kávě."

Nyní nám důvěřuje více než 2 500 prodejců. Protože naše plně automatické kávovary jsou přesvědčivé, protože náš koncept je přesvědčivý. Protože je NIVONA dobře přijímána. Po 15 letech jsme se etablovali jako sympatická alternativa. Protože se zaměřujeme na to podstatné: požitek z kávy v nejlepší možné kvalitě.

Zajímá vás to? Najděte si svého prodejce NIVONA

Objevte Vaše NIVONA

Chceme nabídnout ten správný plně automatický kávovar pro každého milovníka kávy. Zaměřujeme se na: požitek z kávy. Funkce pro získání toho nejlepšího z každého kávového zrna. V současné době v šesti řadách. Ten správný model čeká právě na vás. Objevte nyní řadu NIVONA.

NICR 799 Plně automatický
Požitek z kávy si vychutnáte pouhým stisknutím tlačítka - i při přípravě cappuccina a latte macchiata. S řadou 7 získáte absolutní pohodlí výrobníků ve vaší kuchyni. Funkce OneTouch umožňuje rychlou a snadnou přípravu cappuccina a spol. Programování v reálném čase vám také umožní uložit váš oblíbený recept přímo do plně automatického kávovaru. Znalec cappuccina vám také umožní přizpůsobit pořadí mléka a kávy v cappuccinu. Aby bylo vše přesně tak, jak to máte rádi. A to s kávovarem NICR 799 s přední částí z nerezové oceli.
949,00 €*
Podrobnosti
NICR 820 Plně automatický
Když se řekne Itálie, vybaví se vám jedinečné cappuccino. Tento pocit chceme přenést i k vám domů. A s kávovarem NICR 820 se o tento pocit můžete podělit se svými blízkými pouhým stisknutím tlačítka: Protože řada 8 je bránou k duálnímu cappuccinu a latte macchiato na jeden dotek. Mléčný systém se navíc rychle a snadno čistí. Vše, co potřebujete k tomu, abyste si do obývacího pokoje přenesli pocit dovolené.
999,00 €*
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 970
Vše uvnitř a v titanu! NICR 970 kombinuje vysoce kvalitní design s jedinečnou technologií. Díky mimořádně velkému 5'' dotykovému displeji a inovativnímu konceptu ovládání NIVONA. Včetně funkce Aroma Pre-Select u tohoto modelu a modelu NICR 960 - takže můžete přímo přenést naše baristy doporučené nastavení pro všechny kávy NIVONA prostřednictvím aplikace NIVONA. Díky funkcím technologie aromatizace můžete také řídit proces spařování nebo získat ještě více z vašeho cappuccina. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné záruky o 2 roky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 549,00 €*
Podrobnosti