Stejně jako od baristy. Se speciálním nádechem.

Se dvěma modely řady 6 získáte malé univerzální přístroje, které umí připravit více než jen kávu a espresso stisknutím tlačítka - pokud máte chuť na cappuccino, můžete si ho snadno připravit pomocí otočného knoflíku vedle displeje. Otevřete ventil na mléko a vychutnejte si ho.

Sen o mléčné pěně

Díky novému SPUMATORE: ještě krémovější mléčná pěna pro cappuccino ve srovnání s předchozími modely.


Stvořeno pro společné chvíle u kávy

Kávovar řady 6 se vyznačuje jednoduchým ovládáním. Stačí stisknout a vychutnat si kávu. Máte tak čas na skutečně důležité věci.

Kompaktní pro cappuccino: řada 6

NICR 690 plně automatický
Řada pro každého, kdo si chce připravit cappuccino: NICR 690 z této řady zaujme elegantním černým designem a jedinečnou mléčnou pěnou díky manuálnímu systému EASY SPUMATORE. Oproti svému předchůdci jsme nyní SPUMATORE zabalili do výlevky tohoto kávovaru. Stačí tedy jen speciální otočení. Pomocí mléčného ventilu můžete vykouzlit latté jako v Toskánsku. A čištění je tak jednoduché, jak jen to jde - ale tak důkladné, jak je potřeba. Objevte nyní.
699,00 €*
Podrobnosti
NICR 695 Plně automatický
Ten se speciálním nádechem: S naší řadou 6 můžete poprvé ochutnat naši technologii ochucování doma. Díky systému Aroma Balance můžete přímo ovlivňovat proces vaření. Oba modely jsou navíc vybaveny manuálním systémem EASY SPUMATORE ve výlevce. Pro jedinečnou mléčnou pěnu. Rychlé a snadné čištění pomocí otočného knoflíku. NICR 695 se dodává také v klasickém titanovém provedení.
729,00 €*
Podrobnosti

Nejdůležitější produkty řady 6

Začínáme s technologií příchutí

Oba modely řady 6 jsou vybaveny systémem Aroma Balance - ten umožňuje přímo ovlivňovat proces vaření pomocí tří profilů. V každém kávovém zrnu je více než 800 různých příchutí. Káva se tak řadí mezi nejkomplexnější potraviny v této oblasti. Se systémem Aroma Balance System máte svého baristu přímo v kuchyni. Stisknutím tlačítka se rozhodnete: Dáte přednost kávě jako z filtrovacího kávovaru? Nebo espresso jako z portafiltru? Umožňují to tři profily.

Sen o mléčné pěně s malým knoflíkem

Cappuccino jako krátká dovolená v Itálii: manuální EASY SPUMATORE vám to umožní. Zatímco v předchozích dvou modelech se šálky ještě posouvaly tam a zpět, zde káva a mléčná pěna vychází přímo z výlevky. S vylepšenou technologií! Ve srovnání s předchozími plně automatickými kávovary této řady je mléčná pěna ještě krémovější a jemněji pórovitá. To samozřejmě závisí také na použitém mléku. Ale dobrá zpráva: Ať už se jedná o sójové nebo hrachové mléko, pokud se jedná o edici Barista, všechny alternativy kravského mléka lze s kávovarem NIVONA bez problémů používat.

Rychlejší čištění

Neustále pracujeme na vylepšeních - včetně provozu a čištění. Protože vše by mělo být samozřejmé. (Samozřejmě se nemusíte obejít bez návodu k obsluze.) Než si však budete moci vychutnat kávu, nepotřebujete dlouhé návody nebo instrukce. Abychom vám to ještě více usnadnili, optimalizovali jsme proces odstraňování vodního kamene u řady 6. Oproti svým předchůdcům ušetříte téměř 15 minut!

Zejména ve standardní verzi.

Všechny plně automatické kávovary NIVONA mají následující funkce - a mnoho dalších.

Odnímatelná varná jednotka

Varnou jednotku můžete jedním rychlým pohybem vyjmout a vyčistit pod studenou vodou. Pak stačí varnou jednotku přes noc vysušit na kuchyňské utěrce - hotovo. Čistší už to být nemůže.

Nastavitelný stupeň broušení

Stupeň mletí ovlivňuje chuť kávy. NIVONA umožňuje přizpůsobit stupeň mletí příslušným kávovým zrnům díky regulátoru. Pokud jsou kávová zrna spíše tmavá, nastavte na kávovaru NIVONA hrubší stupeň mletí. Pokud mají kávová zrna světlejší barvu, pak jemnější. Upozornění: Mletí nastavujte pouze v průběhu mletí!

Dva šálky kávy nebo espressa najednou

Káva je víc než jen nápoj - je to vždy pozvánka k rozhovoru a společenskému setkání. Proto může každá NIVONA připravit dva šálky kávy nebo espressa najednou.

Nastavitelné množství kávy (cca 20 ml - 240 ml)

Nastavíte si svou oblíbenou kávu? S plně automatickými kávovary NIVONA to není problém. Množství kávy lze nastavit také u všech řad. Od nejmenšího šálku na espresso až po velký šálek na cappuccino s dobrým pocitem.

Režim ECO/0 wattů

Zvláště úsporný: režim ECO se zapne, když se NIVONA nepoužívá, a sníží teplotu termobloku. To znamená, že plně automatický stroj spotřebovává méně energie. Můžete také nastavit, aby se NIVONA po určité době sama vypnula, takže již nebude spotřebovávat žádnou energii.

Tlak čerpadla 15 barů

Prozradíme vám tajemství: maximální tlak čerpadla je 15 barů. To zvládnou všechny plně automatické stroje NIVONA. Nepotřebujete však nejvyšší tlak, potřebujete správný tlak pro příslušné receptury kávy při vaření. (Dobré espresso se připravuje při podstatně nižším tlaku než 15 barů.) To umí všechny plně automatické kávovary NIVONA.

Vysoce kvalitní kuželový mlýnek z kalené oceli

Plně automatické kávovary NIVONA se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou svých součástí. Například vysoce kvalitní kónický mlýnek. Tvrzená ocel zajišťuje spolehlivé mletí každého typu kávových zrn.

Automatické programy péče pro odstraňování vodního kamene a čištění

Naším cílem je vše co nejvíce zjednodušit. To se týká i odstraňování vodního kamene a čištění vaší myčky NIVONA. Automatické programy péče vás těmito procesy pohodlně provedou. A s co nejmenší námahou získáte optimálně vyčištěnou NIVONU.

8 variant kávy s 6'série

Espresso


Káva


Americano

Cappuccino

Teplé mléko/mléčná pěna

Horká voda

Paměťová místa "Moje káva"

NICR 695 5
NICR 690 5

Ochutnejte ten rozdíl. U místního prodejce.

Zcela nová tvář vaší oblíbené kávy


Káva je víc než jen nápoj. Spojuje lidi. Pro zábavnou snídani, pro dlouhé večery, pro pohodová odpoledne. Jednoduše proto, že potřebujeme další lidi. A co může být lepšího než káva? Plně automatické kávovary NIVONA spolehlivě přinesou požitek jako od baristy i do vašich čtyř stěn. Ať už je to váš první domov, nebo řadový domek: plně automatické kávovary NIVONA vytvářejí výjimečné kávové okamžiky na všech těchto místech. Potěšení se snoubí s kvalitou a vášní. A v naší nabídce máme vhodný model i pro vás. Slibujeme.

Plně automatický stroj NICR 560
Váš vstup do světa NIVONA - s čerstvě namletou kávou každé ráno. Nyní s barevným TFT displejem a koncepcí ovládání NIVONA. Jednoduše se to rozumí samo sebou. Uložené recepty lze nyní přizpůsobit. Manuální SPUMATORE lze použít i k přípravě mléčné pěny, pokud chcete více než jen kávu a espresso. Modely řady 5 doplňují automatické čisticí programy.
579,00 €*
Podrobnosti
NICR 825 Plně automatický
Kdo by si nechtěl vychutnat dobré cappuccino ve společnosti? Jednoduše se uvolněte a vychutnejte si jedinečnou mléčnou pěnu. S naší řadou 8 si můžete připravit cappuccino a latte macchiato pro dva šálky pouhým stisknutím tlačítka. Díky funkcím pro ochucení můžete ze svých oblíbených kávových zrn vytěžit ještě více. Jednoduché a intuitivní. Jako by za vás v kávovaru pracoval malý barista. A s kávovarem NICR 825 s přední částí z nerezové oceli.
1 149,00 €*
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 960
Veškeré pohodlí, které si můžete přát: S naší řadou 9 získáte vysoce kvalitní plně automatické kávovary do vaší kuchyně, které neponechají nic náhodě. Kromě mimořádně velkého 5'' dotykového displeje a inovativního konceptu ovládání NIVONA přinášejí kávovary NICR 970 a NICR 960 do vaší kuchyně také funkci Aroma Pre-Select. Pomocí aplikace NIVONA můžete přímo přenést optimální nastavení pro jednotlivé druhy kávy NIVONA. Vytvořeno a doporučeno našimi baristy. Díky všem funkcím technologie Aroma také můžete z každého kávového zrna dostat to nejlepší. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné dvouleté záruky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 499,00 €*
Podrobnosti
NICR 799 Plně automatický
Požitek z kávy si vychutnáte pouhým stisknutím tlačítka - i při přípravě cappuccina a latte macchiata. S řadou 7 získáte absolutní pohodlí výrobníků ve vaší kuchyni. Funkce OneTouch umožňuje rychlou a snadnou přípravu cappuccina a spol. Programování v reálném čase vám také umožní uložit váš oblíbený recept přímo do plně automatického kávovaru. Znalec cappuccina vám také umožní přizpůsobit pořadí mléka a kávy v cappuccinu. Aby bylo vše přesně tak, jak to máte rádi. A to s kávovarem NICR 799 s přední částí z nerezové oceli.
949,00 €*
Podrobnosti

Objevte řadu NIVONA