Pět důvodyproč je NIVONA tak výjimečná


Existuje mnoho značek plně automatických kávovarů - ale NIVONA je jen jedna. Protože chceme být sympatickou alternativou ke stávajícímu trhu. S plným zaměřením na požitek z kávy. A proto se zaměřujeme pouze na něj. A abychom zaručili jedinečné chvíle u kávy, jsme k dostání pouze u vybraných specializovaných prodejců. Ale to není všechno.

Příchuť

Inspirováno portafiltrem. Vyrobeno pro výjimečné chvíle s kávou vyrobeno. Naše technologie ochucování nabízí mnoho možností variací. Na míru pro každé zrnko.

Operace

Naše plně automatické kávovary se snadno ovládají a čistí se. S pohodlím a intuicí. Proč proč může být spařovací jednotka našich plně automatických kávovarů lze vyjmout za účelem čištění.

Výkon

Vysoce kvalitní a robustní komponenty doplňují doplňují vlastnosti každého spotřebiče NIVONA. Protože si ceníme kvality. Protože poskytujeme kvalitu. S každým jednotlivým plně automatickým kávovarem.

Služba

Pro kávu děláme všechno - a našim zákazníkům. Protože i po nákupu plně automatického kávovaru jsme tu pro vás. S naší vlastní horkou linkou, vlastní dílnou a četnými servisními partnery v Německu.

Nárok

Jsme středně velká společnost. S jasným závazkem se specializovaným obchodem. NIVONA je k dispozici pouze tam, kde lidé o kávě vědí a mohou kávu přímo ochutnat. mohou vyzkoušet kávu. Protože na chuti záleží.

Najděte si svého prodejce NIVONA

Objevte řadu NIVONA

Váš nový oblíbený plně automatický kávovar už na vás čeká. Máme tu správnou NIVONU pro všechny požadavky. Od těch, kteří chtějí jen kávu, až po ty, kteří chtějí pít cappuccino jako v Neapoli.

NICR 799 Plně automatický
Požitek z kávy si vychutnáte pouhým stisknutím tlačítka - i při přípravě cappuccina a latte macchiata. S řadou 7 získáte absolutní pohodlí výrobníků ve vaší kuchyni. Funkce OneTouch umožňuje rychlou a snadnou přípravu cappuccina a spol. Programování v reálném čase vám také umožní uložit váš oblíbený recept přímo do plně automatického kávovaru. Znalec cappuccina vám také umožní přizpůsobit pořadí mléka a kávy v cappuccinu. Aby bylo vše přesně tak, jak to máte rádi. A to s kávovarem NICR 799 s přední částí z nerezové oceli.
949,00 €*
Podrobnosti
NICR 820 Plně automatický
Když se řekne Itálie, vybaví se vám jedinečné cappuccino. Tento pocit chceme přenést i k vám domů. A s kávovarem NICR 820 se o tento pocit můžete podělit se svými blízkými pouhým stisknutím tlačítka: Protože řada 8 je bránou k duálnímu cappuccinu a latte macchiato na jeden dotek. Mléčný systém se navíc rychle a snadno čistí. Vše, co potřebujete k tomu, abyste si do obývacího pokoje přenesli pocit dovolené.
999,00 €*
Podrobnosti