Rychlé, spolehlivé a produktivní

S kávovarem NICR 1040 získáte nejspolehlivějšího zaměstnance pro vaši kávovou kuchyni. S obzvláště snadným čištěním díky nové hadici na mléko.

Úředník s příplatkem

Kávovar NICR 1040 je optimalizován pro použití v kancelářích, studiích a všude tam, kde pracuje mnoho znalců kávy. Díky mimořádně velké nádržce na vodu a mimořádně velkému zásobníku na kávová zrna.

V případě, že potřebujete více

Kávovar NICR 1040 je vybaven rychlým profilem pro rychlou přípravu kávy a funkcí množství. Pro rychlé přípravu velkého množství kávy na schůzkách a seminářích.

Váš plně automatický kávovar do kanceláře: NICR 10'40


Plně automatický stroj NICR 1040
V práci se nám všem daří - jen ne s kávou? Náš kávovar NICR 1040 tento výkonnostní deficit odstraňuje.A to díky jednoduchému ovládání a čištění i mimořádně velkému zásobníku na kávová zrna a nádržce na vodu. Perfektně navržený pro kancelář. Dodává se také s naším novou trubicí na mléko pro pohodlné čištění pomocí easyclean+ (samozřejmě je součástí dodávky). a funkcí hlasitosti pro případy, kdy schůzky trvají déle. Rychlý profil navíc rychle dodá spoustu kávy pouhým stisknutím tlačítka. Vše pro příjemnou pracovní dobu.
2 149,00 €*
Podrobnosti

Nejdůležitější vlastnosti produktu NICR 10'40

Funkcerychlého profilu a množství

Vyvinuli jsme funkci Quick Profile - čtvrtý profil v našem systému Aroma Balance - abyste mohli v kanceláři na plně automatickém kávovaru pracovat obzvlášť rychle! Pro rychlejší přípravu kávy bez kompromisů v chuti. Pomocí funkce množství můžete také připravit kávu pro několik šálků najednou. Nebo jen pro jednu kávovou konvici. Pro případ, že by se schůzka protáhla.

Dvojitá hadice na mléko a easyclean+

Pokud ve vaší firmě nemáte plně automatického pracovníka na čištění kávovarů, můžete si oddechnout: při vývoji různých funkcí pro NICR 1040 jsme se zaměřili zejména na toto téma. Plně automatický kávovar je samozřejmě třeba čistit rychle. Čeká vás další schůzka, termín je neodkladný. Kdo má čas na zdlouhavé čištění? S dvojitou hadicí na mléko a systémem easyclean+ to zvládnete pouhým stisknutím tlačítka. Po přípravě cappuccina není třeba znovu připojovat hadici na mléko. Stačí spustit čištění napěňovače a je hotovo. A nezáleží na tom, jaký termín vás tlačí - každý to zvládne i tak.

Navrženo pro 60 až 65 šálků denně

Nikde jinde se nesejde tolik šálků kávy tak rychle jako v kanceláři. Proto jsme kávovar NICR 1040 vyvinuli právě pro tyto potřeby. S bezplatným kancelářským balíčkem zahrnujícím dva servisní intervaly se záruka zvyšuje až na 65 šálků denně. Již tak mimořádně velkou nádobu na kávová zrna lze navíc pomocí NIZB 410 rozšířit až na kapacitu 1 kg kávových zrn. Nádržka na vodu navíc pojme až 3,5 litru vody. Součástí dodávky je: naše nádoba na mléko NIMC 1000.

Zejména ve standardní verzi

Všechny plně automatické kávovary NIVONA mají následující funkce - a mnoho dalších.

Odnímatelná varná jednotka

Varnou jednotku lze vyjmout jedním rychlým pohybem a a vyčistit ji pod studenou vodou. Pak varnou jednotku jednoduše osušte na kuchyňské lince. přes noc vysušit na kuchyňské utěrce - hotovo. Čistší už to být nemůže.

Nastavitelný stupeň broušení

Stupeň mletí ovlivňuje chuť kávy. Díky NIVONA můžete přizpůsobit stupeň mletí příslušným kávovým zrnům. Kávová zrna. Pokud jsou kávová zrna spíše tmavá, nastavte NIVONA hrubší mletí. Pokud mají kávová zrna světlejší barvu, pak jemnější. Upozornění: Mletí upravujte pouze během procesu mletí! Během procesu mletí!

Dva šálky kávy nebo espressa najednou

Káva je víc než jen nápoj - je to vždy také pozvání. k rozhovoru a společenskému setkání. Proto může každá NIVONA připravit dva šálky kávy. nebo espressa najednou.

Nastavitelné množství kávy (cca 20 ml - 240 ml)

Nastavíte si svou oblíbenou kávu? S plně automatickými kávovary NIVONA to není problém. Množství kávy lze nastavit také u všech řad. Od nejmenšího šálku na espresso až po velký šálek na cappuccino s dobrým pocitem.

Režim ECO/0 wattů

Zvláště úsporný: režim ECO se zapne, když se NIVONA nepoužívá, a sníží teplotu termobloku. To znamená, že plně automatický stroj spotřebovává méně energie. Můžete také nastavit, aby se NIVONA po určité době sama vypnula, takže již nebude spotřebovávat žádnou energii.

Tlak čerpadla 15 barů

Prozradíme vám tajemství: tlak čerpadla 15 barů je nejnižší. maximální tlak. To zvládnou všechny plně automatické stroje NIVONA. Ale nepotřebujete ne nejvyšší tlak, ale správný tlak pro příslušnou kávu. receptury kávy při vaření. (Dobré espresso se připravuje při výrazně nižším tlaku než 15 barů). Toho dosahují všechny plně automatické kávovary NIVONA.

Vysoce kvalitní kuželová bruska z kalené oceli

Plně automatické kávovary NIVONA se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou mletí. kvalitou svých součástí. Například vysoce kvalitní kónický mlýnek na kávu. Kalená ocel zajišťuje spolehlivé mletí pro každý každý typ kávových zrn.

Automatické programy péče pro odstraňování vodního kamene a čištění

Naším cílem je vše co nejvíce zjednodušit. To se týká i odstraňování vodního kamene a čištění vaší myčky NIVONA. Automatické programy péče vás těmito procesy pohodlně provedou. A s co nejmenší námahou získáte optimálně vyčištěnou NIVONU.

16 variant kávy s 10'série

Espresso

Malý, černý a silný

Káva

Americano

Cappuccino

Caffè Latte

Latte Macchiato

Teplé mléko/mléčná pěna

Horká voda

Paměťová místa "Moje káva"

NICR 1040 18

Ochutnejte ten rozdíl. U místního prodejce.

Znáte také ten pro svůj domov?


NIVONA vám nenabízí jen požitek z kávy do kanceláře s kávovarem NICR 10'40. Přeneste si jedinečné chvíle s kávou do svého domova. Objevte širokou nabídku plně automatických kávovarů, mezi kterými nechybí ani váš další oblíbený plně automatický kávovar. Pracujeme totiž zcela podle vaší chuti.

NICR 690 plně automatický
Řada pro každého, kdo si chce připravit cappuccino: NICR 690 z této řady zaujme elegantním černým designem a jedinečnou mléčnou pěnou díky manuálnímu systému EASY SPUMATORE. Oproti svému předchůdci jsme nyní SPUMATORE zabalili do výlevky tohoto kávovaru. Stačí tedy jen speciální otočení. Pomocí mléčného ventilu můžete vykouzlit latté jako v Toskánsku. A čištění je tak jednoduché, jak jen to jde - ale tak důkladné, jak je potřeba. Objevte nyní.
699,00 €*
Podrobnosti
NICR 795 Plně automatický
Kvalita portafiltru stisknutím tlačítka. To je náš slib. Protože naše řada 7 vám tento požitek přináší co nejpohodlněji - i pro šálek cappuccina nebo latte macchiato. Díky možnosti OneTouch. To znamená: připojte mléko, stiskněte tlačítko a vychutnejte si cappuccino. Se snadným čištěním mléčného systému. A s naším kávovarem NICR 795 ve vysoce kvalitním titanovém provedení.
899,00 €*
Podrobnosti
NICR 825 Plně automatický
Kdo by si nechtěl vychutnat dobré cappuccino ve společnosti? Jednoduše se uvolněte a vychutnejte si jedinečnou mléčnou pěnu. S naší řadou 8 si můžete připravit cappuccino a latte macchiato pro dva šálky pouhým stisknutím tlačítka. Díky funkcím pro ochucení můžete ze svých oblíbených kávových zrn vytěžit ještě více. Jednoduché a intuitivní. Jako by za vás v kávovaru pracoval malý barista. A s kávovarem NICR 825 s přední částí z nerezové oceli.
1 149,00 €*
Podrobnosti

Objevte řadu NIVONA