Péče, odstraňování vodního kamene a čištění

Automatické programy pro čištění nyní fungují v našich dvou nových modelech řady 5. Kromě toho je proces odstraňování vodního kamene v základní cenové kategorii obzvláště rychlý.

Nová řada 5: nyní s TFT displejem

NICR 550 a NICR 560 vám usnadní život. S kávou a espressem na jedno stisknutí tlačítka. Díky známému intuitivnímu konceptu ovládání NIVONA. Dokonce i pro dva šálky najednou.

Pokud je vyžadována mléčná pěna

Ruční SPUMATORE řady 5 je připraven na mléčnou pěnu. Jednoduchým ovládáním je možné připravit také cappuccino.

Skvělý servis od útlého věku: řada 5

Plně automatický stroj NICR 550
Usnadněte si ráno - a také zbytek dne: S modely naší řady 5 získáte úžasně aromatickou a čerstvě namletou kávu. Nyní s novým displejem a novými ovládacími prvky. Pro pohodlný požitek z kávy tak, jak ji máte rádi. Můžete si také připravit dva šálky kávy nebo espressa najednou. Naši malí jsou více než jen příznivou příležitostí. Jsou branou do rozmanitosti kávy.
579,00 €*
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 560
Váš vstup do světa NIVONA - s čerstvě namletou kávou každé ráno. Nyní s barevným TFT displejem a koncepcí ovládání NIVONA. Jednoduše se to rozumí samo sebou. Uložené recepty lze nyní přizpůsobit. Manuální SPUMATORE lze použít i k přípravě mléčné pěny, pokud chcete více než jen kávu a espresso. Modely řady 5 doplňují automatické čisticí programy.
579,00 €*
Podrobnosti

Nejdůležitější produkty řady 5

Intuitivní a jednoduché

Nové modely řady 5 jsou nyní vybaveny displejem TFT. Při přípravě kávy tak budete mít vždy jasný přehled. Plně automatické kávovary NIVONA tak můžete rychle obsluhovat, odvápňovat a čistit. Odvápňování obecně: podařilo se nám opět optimalizovat proces, takže nová řada 5 je výrazně rychlejší než předchozí modely. To vše v intuitivním konceptu ovládání NIVONA.

Káva tak, jak ji máte rádi

Plně automatické kávovary nabízejí širokou škálu nastavení. Každý piják kávy ji má rád jinak. Proto lze receptury plně automatických kávovarů NIVONA přizpůsobit. U dvou modelů řady 5 si můžete přizpůsobit přípravu espressa, kávy, mléčné pěny a horké vody. Množství a teplotu kávy lze snadno nastavit. Svůj oblíbený šálek tak můžete naplnit až po okraj.

Na cappuccino mezi přáteli

Bez cappuccina se dnes neobejdete. Cappuccino zůstává nejoblíbenějším způsobem, jak si vychutnat kávu s mlékem. Někdy si ho návštěvníci rádi vychutnají. A právě proto jsou dva modely řady 5 vybaveny manuální funkcí EASY SPUMATORE. Ta umožňuje získat mléčnou pěnu pro cappuccino - a pro všechny ostatní kávové recepty s mléčnou pěnou. Pro dlouhá odpoledne se zábavnými rozhovory mezi přáteli.

Co umí všechny plně automatické kávovary NIVONA

Zejména ve standardní verzi

Odnímatelná varná jednotka

Varnou jednotku můžete jedním rychlým pohybem vyjmout a vyčistit pod studenou vodou. Pak stačí varnou jednotku přes noc vysušit na kuchyňské utěrce - hotovo. Čistší už to být nemůže.

Nastavitelný stupeň broušení

Stupeň mletí ovlivňuje chuť kávy. NIVONA umožňuje přizpůsobit stupeň mletí příslušným kávovým zrnům díky regulátoru. Pokud jsou kávová zrna spíše tmavá, nastavte na kávovaru NIVONA hrubší stupeň mletí. Pokud mají kávová zrna světlejší barvu, pak jemnější. Upozornění: Mletí nastavujte pouze v průběhu mletí!

Dva šálky kávy nebo espressa najednou

Káva je víc než jen nápoj - je to vždy pozvánka k rozhovoru a společenskému setkání. Proto může každá NIVONA připravit dva šálky kávy nebo espressa najednou.

Nastavitelné množství kávy (cca 20 ml - 240 ml)

Nastavíte si svou oblíbenou kávu? S plně automatickými kávovary NIVONA to není problém. Množství kávy lze nastavit také u všech řad. Od nejmenšího šálku na espresso až po velký šálek na cappuccino s dobrým pocitem.

Režim ECO/0 wattů

Zvláště úsporný: režim ECO se zapne, když se NIVONA nepoužívá, a sníží teplotu termobloku. To znamená, že plně automatický stroj spotřebovává méně energie. Můžete také nastavit, aby se NIVONA po určité době sama vypnula, takže již nebude spotřebovávat žádnou energii.

Tlak čerpadla 15 barů

Prozradíme vám tajemství: maximální tlak čerpadla je 15 barů. To zvládnou všechny plně automatické stroje NIVONA. Nepotřebujete však nejvyšší tlak, potřebujete správný tlak pro příslušné receptury kávy při vaření. (Dobré espresso se připravuje při podstatně nižším tlaku než 15 barů.) To umí všechny plně automatické kávovary NIVONA.

Vysoce kvalitní kuželový mlýnek z kalené oceli

Plně automatické kávovary NIVONA se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou svých součástí. Například vysoce kvalitní kónický mlýnek. Tvrzená ocel zajišťuje spolehlivé mletí každého typu kávových zrn.

Automatické programy péče pro odstraňování vodního kamene a čištění

Naším cílem je vše co nejvíce zjednodušit. To se týká i odstraňování vodního kamene a čištění vaší myčky NIVONA. Automatické programy péče vás těmito procesy pohodlně provedou. A s co nejmenší námahou získáte optimálně vyčištěnou NIVONU.

4 varianty kávy s 5'série

Espresso

Malé, černé a silné - v případě potřeby i pro dva šálky najednou

Káva

Klasika - a samozřejmě se dá připravit pro dva šálky najednou.

Mléčná pěna

Pokud máte chuť na cappuccino - díky ručnímu SPUMATORE

Horká voda

Ideální pro milovníky čaje a snadno dostupné pro všechny druhy čaje

Ochutnejte ten rozdíl. U místního prodejce.

Zcela nová tvář vaší oblíbené kávy


Káva je víc než jen nápoj. Spojuje lidi. Pro zábavnou snídani, pro dlouhé večery, pro pohodová odpoledne. Jednoduše proto, že potřebujeme další lidi. A co může být lepšího než káva? Plně automatické kávovary NIVONA spolehlivě přinesou požitek jako od baristy i do vašich čtyř stěn. Ať už je to váš první domov, nebo řadový domek: plně automatické kávovary NIVONA vytvářejí výjimečné kávové okamžiky na všech těchto místech. Potěšení se snoubí s kvalitou a vášní. A v naší nabídce máme vhodný model i pro vás. Slibujeme.

NICR 695 Plně automatický
Ten se speciálním nádechem: S naší řadou 6 můžete poprvé ochutnat naši technologii ochucování doma. Díky systému Aroma Balance můžete přímo ovlivňovat proces vaření. Oba modely jsou navíc vybaveny manuálním systémem EASY SPUMATORE ve výlevce. Pro jedinečnou mléčnou pěnu. Rychlé a snadné čištění pomocí otočného knoflíku. NICR 695 se dodává také v klasickém titanovém provedení.
729,00 €*
Podrobnosti
NICR 796 Plně automatický
Černá na bílé: Náš NICR 796 kombinuje jasný design, a proto upoutá pozornost v každé kuchyni. Stejně jako všechny modely řady 7 připravuje cappuccino a latte macchiato pouhým stisknutím tlačítka. Pro výjimečné chvíle potěšení. A aby takových okamžiků bylo dostatek, je čištění mléčného systému pohodlné a snadné. Přeneste si potěšení z Itálie do svého domova.
899,00 €*
Podrobnosti
NICR 825 Plně automatický
Kdo by si nechtěl vychutnat dobré cappuccino ve společnosti? Jednoduše se uvolněte a vychutnejte si jedinečnou mléčnou pěnu. S naší řadou 8 si můžete připravit cappuccino a latte macchiato pro dva šálky pouhým stisknutím tlačítka. Díky funkcím pro ochucení můžete ze svých oblíbených kávových zrn vytěžit ještě více. Jednoduché a intuitivní. Jako by za vás v kávovaru pracoval malý barista. A s kávovarem NICR 825 s přední částí z nerezové oceli.
1 149,00 €*
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 960
Veškeré pohodlí, které si můžete přát: S naší řadou 9 získáte vysoce kvalitní plně automatické kávovary do vaší kuchyně, které neponechají nic náhodě. Kromě mimořádně velkého 5'' dotykového displeje a inovativního konceptu ovládání NIVONA přinášejí kávovary NICR 970 a NICR 960 do vaší kuchyně také funkci Aroma Pre-Select. Pomocí aplikace NIVONA můžete přímo přenést optimální nastavení pro jednotlivé druhy kávy NIVONA. Vytvořeno a doporučeno našimi baristy. Díky všem funkcím technologie Aroma také můžete z každého kávového zrna dostat to nejlepší. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné dvouleté záruky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 499,00 €*
Podrobnosti

Objevte řadu NIVONA