Pro optimální cappuccino

Získejte ze své kávy ještě více: S kávovary řady 9 získáte všechny funkce technologie NIVONA pro ochucení kávy v jediném plně automatickém kávovaru. Pohodlí stiskem jediného tlačítka.

Jasný přehled díky mimořádně velkému dotykovému displeji

Ať už dotykem nebo stisknutím otočného tlačítka: obzvláště jednoduché ovládání vás rychle dovede k vaší oblíbené kávě. Vše pro vaši chuť.

Pouze po omezenou dobu: Objevte nyní NICR 965

Náš limitovaný speciální model ve speciálním designu: NICR 965 je ve vaší kuchyni celý bílý. V každém ohledu upoutá pozornost. Se všemi známými funkcemi řady 9.

Pro optimální cappuccino: řada 9

NICR 930 plně automatický
Nadčasovost se v dnešní době nenajde často - ale i zde získáte design a eleganci: Náš NICR 930 přináší do vaší kuchyně podstatu řady 9 s estetickým vzhledem. Více požitku a více pohodlí: káva, cappuccino, latte macchiato stiskem jediného tlačítka - v případě potřeby dokonce pro dva šálky najednou. Navíc technologie vyvážení chuti Aroma Balance System a Cappuccino Connoisseur. Svůdná elegance v každém okamžiku.Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné záruky o 2 roky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany před náklady na opravy. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 349,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 960
Veškeré pohodlí, které si můžete přát: S naší řadou 9 získáte vysoce kvalitní plně automatické kávovary do vaší kuchyně, které neponechají nic náhodě. Kromě mimořádně velkého 5'' dotykového displeje a inovativního konceptu ovládání NIVONA přinášejí kávovary NICR 970 a NICR 960 do vaší kuchyně také funkci Aroma Pre-Select. Pomocí aplikace NIVONA můžete přímo přenést optimální nastavení pro jednotlivé druhy kávy NIVONA. Vytvořeno a doporučeno našimi baristy. Díky všem funkcím technologie Aroma také můžete z každého kávového zrna dostat to nejlepší. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné dvouleté záruky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 499,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 970
Vše uvnitř a v titanu! NICR 970 kombinuje vysoce kvalitní design s jedinečnou technologií. Díky mimořádně velkému 5'' dotykovému displeji a inovativnímu konceptu ovládání NIVONA. Včetně funkce Aroma Pre-Select u tohoto modelu a modelu NICR 960 - takže můžete přímo přenést naše baristy doporučené nastavení pro všechny kávy NIVONA prostřednictvím aplikace NIVONA. Díky funkcím technologie aromatizace můžete také řídit proces spařování nebo získat ještě více z vašeho cappuccina. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné záruky o 2 roky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 549,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti

Nejdůležitější produkty řady 9

Jednoduše z principu

Při vývoji naší řady 9 šlo o jediné: spojit znalosti baristy s pohodlím plně automatického stroje - se všemi technickými možnostmi. Vše na první pohled. Podle vaší chuti. Nastavte si teplotu, chuť, sílu a množství kávy co nejjednodušeji. Řada 9 se navíc mimořádně snadno čistí a odvápňuje.

Lákadlo na oči se světlem

Řada 9 se vyznačuje speciálním designem v řadě NIVONA. Plynulé tvary na přední straně, obzvláště velké 5'' dotykové displeje a vysoce kvalitní rotační zařízení pro ovládání představují vizuální zvýraznění. Modely od NICR 960 výše vám navíc nabízejí režim létajícího obrazu. Nastavte si svůj osobní oblíbený obrázek na zamykací obrazovce. U těchto modelů můžete také osvětlit nádržku na vodu - v 8 různých barvách.

Stvořeno pro výjimečné okamžiky

Káva je víc než jen nápoj. Je to pozvání být spolu. Pro výjimečné chvíle. S touto myšlenkou vyvíjíme všechny modely NIVONA. S plně automatickým kávovarem vám pohodlí znamená, že máte více času na své hosty, rodinu nebo blízké. Bez zbytečného tlačení na vaření nebo čištění. Váš kávovar NIVONA vám připraví kávu podle vaší chuti. Řada 9 ji kombinuje se všemi funkcemi technologie pro úpravu chuti, jako je systém Aroma Balance nebo Cappuccino Connoisseur.

Zejména ve standardní verzi

Všechny plně automatické kávovary NIVONA mají následující funkce - a mnoho dalších.

Odnímatelná varná jednotka

Varnou jednotku můžete jedním rychlým pohybem vyjmout a vyčistit pod studenou vodou. Pak stačí varnou jednotku přes noc vysušit na kuchyňské utěrce - hotovo. Čistší už to být nemůže.

Nastavitelný stupeň broušení

Stupeň mletí ovlivňuje chuť kávy. NIVONA umožňuje přizpůsobit stupeň mletí příslušným kávovým zrnům díky regulátoru. Pokud jsou kávová zrna spíše tmavá, nastavte na kávovaru NIVONA hrubší stupeň mletí. Pokud mají kávová zrna světlejší barvu, pak jemnější. Upozornění: Mletí nastavujte pouze v průběhu mletí!

Dva šálky kávy nebo espressa najednou

Káva je víc než jen nápoj - je to vždy pozvánka k rozhovoru a společenskému setkání. Proto může každá NIVONA připravit dva šálky kávy nebo espressa najednou.

Nastavitelné množství kávy (cca 20 ml - 240 ml)

Nastavíte si svou oblíbenou kávu? S plně automatickými kávovary NIVONA to není problém. Množství kávy lze nastavit také u všech řad. Od nejmenšího šálku na espresso až po velký šálek na cappuccino s dobrým pocitem.

Režim ECO/0 wattů

Zvláště úsporný: režim ECO se zapne, když se NIVONA nepoužívá, a sníží teplotu termobloku. To znamená, že plně automatický stroj spotřebovává méně energie. Můžete také nastavit, aby se NIVONA po určité době sama vypnula, takže již nebude spotřebovávat žádnou energii.

Tlak čerpadla 15 barů

Prozradíme vám tajemství: maximální tlak čerpadla je 15 barů. To zvládnou všechny plně automatické stroje NIVONA. Nepotřebujete však nejvyšší tlak, potřebujete správný tlak pro příslušné receptury kávy při vaření. (Dobré espresso se připravuje při podstatně nižším tlaku než 15 barů.) To umí všechny plně automatické kávovary NIVONA.

Vysoce kvalitní kuželový mlýnek z kalené oceli

Plně automatické kávovary NIVONA se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou svých součástí. Například vysoce kvalitní kónický mlýnek. Tvrzená ocel zajišťuje spolehlivé mletí každého typu kávových zrn.

Automatické programy péče pro odstraňování vodního kamene a čištění

Naším cílem je vše co nejvíce zjednodušit. To se týká i odstraňování vodního kamene a čištění vaší myčky NIVONA. Automatické programy péče vás těmito procesy pohodlně provedou. A s co nejmenší námahou získáte optimálně vyčištěnou NIVONU.

17 variant kávy s 9'série

Espresso

Káva

Americano

Cappuccino

Caffè Latte

Latte Macchiato

Teplé mléko/mléčná pěna

Horká voda

Paměťová místa "Moje káva"

NICR 970 9
NICR 965 9
NICR 960 9
NICR 930 9

Ochutnejte ten rozdíl. U místního prodejce.

Líbí se vám o velikost menší?


Objevte naši kompletní nabídku - pro každou chuť si vyberete ten správný plně automatický kávovar. Hledáte pouze plně automatický kávovar, který připravuje kávu? Žádný problém. Nebo byste si čas od času raději připravili cappuccino? I to máme v nabídce. Porozhlédněte se a pomocí našeho srovnání produktů si najděte svůj další oblíbený plně automatický kávovar.

Plně automatický stroj NICR 560
Váš vstup do světa NIVONA - s čerstvě namletou kávou každé ráno. Nyní s barevným TFT displejem a koncepcí ovládání NIVONA. Jednoduše se to rozumí samo sebou. Uložené recepty lze nyní přizpůsobit. Manuální SPUMATORE lze použít i k přípravě mléčné pěny, pokud chcete více než jen kávu a espresso. Modely řady 5 doplňují automatické čisticí programy.
579,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 695 Plně automatický
Ten se speciálním nádechem: S naší řadou 6 můžete poprvé ochutnat naši technologii ochucování doma. Díky systému Aroma Balance můžete přímo ovlivňovat proces vaření. Oba modely jsou navíc vybaveny manuálním systémem EASY SPUMATORE ve výlevce. Pro jedinečnou mléčnou pěnu. Rychlé a snadné čištění pomocí otočného knoflíku. NICR 695 se dodává také v klasickém titanovém provedení.
729,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 799 Plně automatický
Požitek z kávy si vychutnáte pouhým stisknutím tlačítka - i při přípravě cappuccina a latte macchiata. S řadou 7 získáte absolutní pohodlí výrobníků ve vaší kuchyni. Funkce OneTouch umožňuje rychlou a snadnou přípravu cappuccina a spol. Programování v reálném čase vám také umožní uložit váš oblíbený recept přímo do plně automatického kávovaru. Znalec cappuccina vám také umožní přizpůsobit pořadí mléka a kávy v cappuccinu. Aby bylo vše přesně tak, jak to máte rádi. A to s kávovarem NICR 799 s přední částí z nerezové oceli.
949,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 820 Plně automatický
Když se řekne Itálie, vybaví se vám jedinečné cappuccino. Tento pocit chceme přenést i k vám domů. A s kávovarem NICR 820 se o tento pocit můžete podělit se svými blízkými pouhým stisknutím tlačítka: Protože řada 8 je bránou k duálnímu cappuccinu a latte macchiato na jeden dotek. Mléčný systém se navíc rychle a snadno čistí. Vše, co potřebujete k tomu, abyste si do obývacího pokoje přenesli pocit dovolené.
999,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti

Objevte řadu NIVONA