NIVONA péče

3 count-products-description

NIRK 703 PREMIUM Flüssigentkalker
13,95 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NIRT 701 Reinigungstabletten
13,95 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti

Jak optimálně udržovat plně automatický kávovar


Plně automatický kávovar potřebuje péči - to však platí pro všechny kuchyňské spotřebiče. Stejně jako všechny ostatní možnosti přípravy kávy. U kávovarů NIVONA lze spařovací jednotku pro údržbu plně automatického kávovaru vyjmout. Proč přesně? Na jedné straně chceme být co nejtransparentnější. Pokud jde o údržbu, nemáme co skrývat. Na druhou stranu je to podle našich zkušeností nejjednodušší způsob, jak o spařovací jednotku pečovat.

Varnou jednotku pravidelně čistěte, a to alespoň jednou měsíčně. Jednoduše ji vyjměte, opláchněte pod studenou vodou, nechte uschnout a znovu ji vložte.

Péče o plně automatický kávovar je však samozřejmě mnohem náročnější: S naší originální řadou péče můžete odvápnit a optimálně vyčistit kávovar NIVONA a mléčný systém. S naším filtrem na čerstvou vodu CLARIS navíc nemusíte z kávovaru NIVONA odstraňovat vodní kámen tak často. (Vaše NIVONA vám to automaticky připomene.) Přizpůsobili jsme také procesy údržby tak, aby vaše NIVONA většinu odvápňování a čištění prováděla sama. Naše standardy pohodlí a jednoduchosti se vztahují i na péči o vaši NIVONU.

Máte nějaké další otázky týkající se péče o váš plně automatický kávovar NIVONA? Pak se podívejte na naše nejčastější dotazy nebo se obraťte přímo na náš servisní tým. Rádi vám pomůžeme a co nejrychleji zodpovíme vaše dotazy.