Inspirováno baristou. Vyrobeno pro váš okamžik.

Objevte naši klasiku - pravidelně modernizovanou, ale vždy s esencí jedné z našich nejoblíbenějších řad. Řada 8 se vyznačuje jednoduchým ovládáním a designem. Například s kávovarem NICR 825 z nerezové oceli.

Série pro milovníky cappuccina

Řada 8 je určena pro všechny, kteří milují cappuccino. Oblíbený recept Němců na latté je k dispozici nejen na jedno stisknutí tlačítka, ale také pro dva šálky najednou. Abyste si ho mohli vychutnat se svými blízkými.

Desetkrát více místa pro vaši oblíbenou kávu

Díky funkci "Moje káva" můžete do těchto modelů uložit až deset vlastních receptů. Snadno tak naprogramujete espresso macchiato nebo jiné módní recepty - nebo si uložíte svou oblíbenou kávu s požadovaným nastavením.

Jednoduše dvojité cappuccino: řada 8'

NICR 820 Plně automatický
Když se řekne Itálie, vybaví se vám jedinečné cappuccino. Tento pocit chceme přenést i k vám domů. A s kávovarem NICR 820 se o tento pocit můžete podělit se svými blízkými pouhým stisknutím tlačítka: Protože řada 8 je bránou k duálnímu cappuccinu a latte macchiato na jeden dotek. Mléčný systém se navíc rychle a snadno čistí. Vše, co potřebujete k tomu, abyste si do obývacího pokoje přenesli pocit dovolené.
999,00 €*
Podrobnosti
NICR 823 Plně automatický
V titanovém provedení po celém obvodu - se všemi známými prvky řady 8. A speciální akce! S modelem NICR 823 slaví NIVONA miliontý plně automatický stroj NIVONA. Stroj s jedinečným designem v titanovém provedení ze všech stran. A s další zárukou: K již poskytnuté dvouleté záruce nabízíme další tříletou záruku po zakoupení u autorizovaného prodejce NIVONA v Německu a následné online registraci. Zakoupili jste si NICR 823? Pak se zaregistrujte přímo zde a získejte další záruku. Pozor! Akce trvá pouze do 31.12.2023
1 111,00 €*
Podrobnosti
NICR 825 Plně automatický
Kdo by si nechtěl vychutnat dobré cappuccino ve společnosti? Jednoduše se uvolněte a vychutnejte si jedinečnou mléčnou pěnu. S naší řadou 8 si můžete připravit cappuccino a latte macchiato pro dva šálky pouhým stisknutím tlačítka. Díky funkcím pro ochucení můžete ze svých oblíbených kávových zrn vytěžit ještě více. Jednoduché a intuitivní. Jako by za vás v kávovaru pracoval malý barista. A s kávovarem NICR 825 s přední částí z nerezové oceli.
1 149,00 €*
Podrobnosti

Nejdůležitější produkty 8'série

Dvě cappuccina stisknutím tlačítka

Protože káva je víc než jen nápoj: je to vždy pozvánka ke konverzaci, k setkání. Od řady 8 dostanete cappuccino a latte macchiato stisknutím jediného tlačítka. Jednoduché a pohodlné. A díky SPUMATORE DUOplus ve zvláště krémové kvalitě. Mimochodem: můžete samozřejmě používat i alternativy kravského mléka, například ovesné mléko. Jen se ujistěte, že se jedná o příslušnou baristickou edici.

Přesně tak, jak to máte rádi

S kávovarem Cappuccino Connoisseur máte na výběr: nejprve mléko? Nebo nejprve kávu v šálku pro cappuccino? Italský barista přirozeně bere nejdříve kávu, aby se mléko mohlo při nalévání obalit kolem kávy. Díky této funkci naší technologie ochucování si ji však můžete upravit podle své chuti.

Jednoduše z principu

Mléčný systém musí být vždy čistý, abyste si mohli vychutnat cappuccino. Od počátku společnosti NIVONA tvrdíme: čištění musí být co nejdůkladnější a co nejjednodušší. I bez návodu k obsluze vás vaše NIVONA provede procesem čištění a na displeji vám ukáže, co máte dělat. Prostě ze zásady.

Zejména ve standardní verzi.

Všechny plně automatické kávovary NIVONA mají následující funkce - a mnoho dalších.

Nastavitelné množství kávy (cca 20 ml - 240 ml)

Nastavíte si svou oblíbenou kávu? S plně automatickými kávovary NIVONA to není problém. Množství kávy lze nastavit také u všech řad. Od nejmenšího šálku na espresso až po velký šálek na cappuccino s dobrým pocitem.

Odnímatelná varná jednotka

Varnou jednotku můžete jedním rychlým pohybem vyjmout a vyčistit pod studenou vodou. Pak stačí varnou jednotku přes noc vysušit na kuchyňské utěrce - hotovo. Čistší už to být nemůže.

Režim ECO/0 wattů

Zvláště úsporný: režim ECO se zapne, když se NIVONA nepoužívá, a sníží teplotu termobloku. To znamená, že plně automatický stroj spotřebovává méně energie. Můžete také nastavit, aby se NIVONA po určité době sama vypnula, takže již nebude spotřebovávat žádnou energii.

Automatické programy péče pro odstraňování vodního kamene a čištění

Naším cílem je vše co nejvíce zjednodušit. To se týká i odstraňování vodního kamene a čištění vaší myčky NIVONA. Automatické programy péče vás těmito procesy pohodlně provedou. A s co nejmenší námahou získáte optimálně vyčištěnou NIVONU.

Nastavitelný stupeň broušení

Stupeň mletí ovlivňuje chuť kávy. NIVONA umožňuje přizpůsobit stupeň mletí příslušným kávovým zrnům díky regulátoru. Pokud jsou kávová zrna spíše tmavá, nastavte na kávovaru NIVONA hrubší stupeň mletí. Pokud mají kávová zrna světlejší barvu, pak jemnější. Upozornění: Mletí nastavujte pouze v průběhu mletí!

Vysoce kvalitní kuželový mlýnek z kalené oceli

Plně automatické kávovary NIVONA se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou svých součástí. Například vysoce kvalitní kónický mlýnek. Tvrzená ocel zajišťuje spolehlivé mletí každého typu kávových zrn.

Tlak čerpadla 15 barů

Prozradíme vám tajemství: maximální tlak čerpadla je 15 barů. To zvládnou všechny plně automatické stroje NIVONA. Nepotřebujete však nejvyšší tlak, potřebujete správný tlak pro příslušné receptury kávy při vaření. (Dobré espresso se připravuje při podstatně nižším tlaku než 15 barů.) To umí všechny plně automatické kávovary NIVONA.

Dva šálky kávy nebo espressa najednou

Káva je víc než jen nápoj - je to vždy pozvánka k rozhovoru a společenskému setkání. Proto může každá NIVONA připravit dva šálky kávy nebo espressa najednou.

12 variant kávy s 8'série

Espresso

Káva

Americano

Cappuccino

Latte Macchiato

Teplé mléko/mléčná pěna

Horká voda

Paměťová místa "Moje káva"

NICR 825 10
NICR 820 10

Ochutnejte ten rozdíl. U místního prodejce.

Co říkají naši zákazníci

"Opravdu špičkový spotřebič a ještě lepší zákaznický servis. Naprosto přátelský, super rychlé vyřízení a velmi vstřícný. Jsme tak spokojeni, že bychom rádi dali ještě více hvězdiček. Naprosto špičkové!"

Katharina přes Google

Co říkají naši zákazníci

"Když se dnes v poledne vrátila moje Nivönchen domů, okamžitě jsem s ní navázal dialog a ona mi sdělila, že byla s láskou a péčí prohlédnuta týmem specialistů ve Francii a poté zcela bezbolestně, něžně a pečlivě znovu sestavena do mé staré Nivönchen. "

Andreas prostřednictvím e-mailu

Co říkají naši zákazníci

"Stačil jeden telefonát do společnosti NIVONA a hned druhý den nám byla doručena nová nádrž na vodu. Jak přátelský, nekomplikovaný, rychlý a perfektní servis. Moc děkujeme společnosti NIVONA!"

Frank prostřednictvím Facebooku

Větší požitek z kávy?


Objevte náš kompletní sortiment - s přesně tím správným plně automatickým kávovarem pro každou chuť. Hledáte právě plně automatický kávovar, který připravuje kávu? Žádný problém. Nebo si čas od času raději dáte cappuccino? I to máme v nabídce. Porozhlédněte se a pomocí našeho srovnání produktů si najděte svůj další oblíbený plně automatický kávovar.

Plně automatický stroj NICR 560
Váš vstup do světa NIVONA - s čerstvě namletou kávou každé ráno. Nyní s barevným TFT displejem a koncepcí ovládání NIVONA. Jednoduše se to rozumí samo sebou. Uložené recepty lze nyní přizpůsobit. Manuální SPUMATORE lze použít i k přípravě mléčné pěny, pokud chcete více než jen kávu a espresso. Modely řady 5 doplňují automatické čisticí programy.
579,00 €*
Podrobnosti
NICR 799 Plně automatický
Požitek z kávy si vychutnáte pouhým stisknutím tlačítka - i při přípravě cappuccina a latte macchiata. S řadou 7 získáte absolutní pohodlí výrobníků ve vaší kuchyni. Funkce OneTouch umožňuje rychlou a snadnou přípravu cappuccina a spol. Programování v reálném čase vám také umožní uložit váš oblíbený recept přímo do plně automatického kávovaru. Znalec cappuccina vám také umožní přizpůsobit pořadí mléka a kávy v cappuccinu. Aby bylo vše přesně tak, jak to máte rádi. A to s kávovarem NICR 799 s přední částí z nerezové oceli.
949,00 €*
Podrobnosti
NICR 930 plně automatický
Nadčasovost se v dnešní době nenajde často - ale i zde získáte design a eleganci: Náš NICR 930 přináší do vaší kuchyně podstatu řady 9 s estetickým vzhledem. Více požitku a více pohodlí: káva, cappuccino, latte macchiato stiskem jediného tlačítka - v případě potřeby dokonce pro dva šálky najednou. Navíc technologie vyvážení chuti Aroma Balance System a Cappuccino Connoisseur. Svůdná elegance v každém okamžiku.Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné záruky o 2 roky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany před náklady na opravy. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 349,00 €*
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 970
Vše uvnitř a v titanu! NICR 970 kombinuje vysoce kvalitní design s jedinečnou technologií. Díky mimořádně velkému 5'' dotykovému displeji a inovativnímu konceptu ovládání NIVONA. Včetně funkce Aroma Pre-Select u tohoto modelu a modelu NICR 960 - takže můžete přímo přenést naše baristy doporučené nastavení pro všechny kávy NIVONA prostřednictvím aplikace NIVONA. Díky funkcím technologie aromatizace můžete také řídit proces spařování nebo získat ještě více z vašeho cappuccina. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné záruky o 2 roky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 549,00 €*
Podrobnosti

Objevte řadu NIVONA