Pro všechny, kterým záleží na dobré kávě


Systém, ve kterém vyhrávají všichni. Uživatel těží z vysoké úrovně odborných znalostí a přímého servisu. Maloobchodníci mají exkluzivní a bezpečné postavení a dostávají od nás to nejlepší možné poradenství. A my si tuto konstelaci také užíváme, protože víme, že naše plně automatické kávovary jsou ve správných rukou - jak uprodejců, tak u domácích nadšenců.

Nejvyšší kvalita ve všech ohledech

Vztahům se daří díky důslednosti. Pro nás k tomu patří také a zejména stálá kvalita. Ve společnosti NIVONA jsme se vždy zaměřovali na absolutní spokojenost zákazníků a maximální kvalitu. To se odráží v našem jasném závazku vůči specializovanému obchodu. Za tím si stojí všichni naši zaměstnanci, kterých je nyní více než 60! Všichni jsme velcí milovníci kávy a přinášíme na stůl svou vášeň.

Exkluzivita a spolehlivost

NIVONA je k dispozici pouze tam, kde je poskytována dobrá rada. Jinými slovy ve specializovaných prodejnách. Proč tomu tak je? Před 15 lety jsme začali s vizí prodávat kávovary výhradně ve specializovaných prodejnách. Jsme pevně přesvědčeni, že milovníci kávy mohou být dostatečně individuálně a odborně podpořeni pouze při nákupu plně automatického kávovaru ve specializovaných prodejnách. Jedná se o člena vaší domácnosti, od kterého každý den očekáváte špičkový výkon. A to byste od něj měli očekávat! Abyste toho však dosáhli, je nutné při nákupu porovnat vaše osobní potřeby a přání s vlastnostmi různých modelů. Proto přikládáme velký význam osobnímu a upřímnému poradenství.

Osobní a blízké

Z exkluzivity prodejců těží všichni. Spokojení zákazníci jsou pro každého specializovaného prodejce, kterému záleží na jeho zákaznících, tím nejdůležitějším. Poradce ve specializovaném obchodě je naším mluvčím, naším vyslancem směrem k uživateli. Je nedílnou součástí kultury kávy NIVONA. Specializovaní prodejci poskytují nejen informace, ale také osobní a individuální poradenství a to nejdůležitější: skutečnou kávu od potenciálního nového člena rodiny. A pokud by s ní bylo něco v nepořádku, máte u prodejce přímý kontakt.

Zajímá vás to? Najděte si svého prodejce NIVONA

Chceme nabídnout ten správný plně automatický kávovar pro každého milovníka kávy. Zaměřujeme se na: požitek z kávy. Funkce pro získání toho nejlepšího z každého kávového zrna. V současné době v šesti řadách. Ten správný model čeká právě na vás. Objevte nyní řadu NIVONA.

NICR 799 Plně automatický
Požitek z kávy si vychutnáte pouhým stisknutím tlačítka - i při přípravě cappuccina a latte macchiata. S řadou 7 získáte absolutní pohodlí výrobníků ve vaší kuchyni. Funkce OneTouch umožňuje rychlou a snadnou přípravu cappuccina a spol. Programování v reálném čase vám také umožní uložit váš oblíbený recept přímo do plně automatického kávovaru. Znalec cappuccina vám také umožní přizpůsobit pořadí mléka a kávy v cappuccinu. Aby bylo vše přesně tak, jak to máte rádi. A to s kávovarem NICR 799 s přední částí z nerezové oceli.
949,00 €*
Podrobnosti
NICR 820 Plně automatický
Když se řekne Itálie, vybaví se vám jedinečné cappuccino. Tento pocit chceme přenést i k vám domů. A s kávovarem NICR 820 se o tento pocit můžete podělit se svými blízkými pouhým stisknutím tlačítka: Protože řada 8 je bránou k duálnímu cappuccinu a latte macchiato na jeden dotek. Mléčný systém se navíc rychle a snadno čistí. Vše, co potřebujete k tomu, abyste si do obývacího pokoje přenesli pocit dovolené.
999,00 €*
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 970
Vše uvnitř a v titanu! NICR 970 kombinuje vysoce kvalitní design s jedinečnou technologií. Díky mimořádně velkému 5'' dotykovému displeji a inovativnímu konceptu ovládání NIVONA. Včetně funkce Aroma Pre-Select u tohoto modelu a modelu NICR 960 - takže můžete přímo přenést naše baristy doporučené nastavení pro všechny kávy NIVONA prostřednictvím aplikace NIVONA. Díky funkcím technologie aromatizace můžete také řídit proces spařování nebo získat ještě více z vašeho cappuccina. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné záruky o 2 roky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 549,00 €*
Podrobnosti