Cappuccino a latte macchiato stisknutím tlačítka

Naše řada 7 představuje vstup do světa receptů na latté s nejjednodušší obsluhou. Díky funkci OneTouch SPUMATORE.

Vaše oblíbená káva. Jednoduše si ji uložte.

Vhodná pro každý šálek a každý recept: Pomocí živého programování a receptů "Moje káva" si můžete uložit svou oblíbenou kávu.

Vše pro mléčnou pěnu

Určeno pro cappuccino a další recepty na latté - nejen z hlediska obsluhy, ale také z hlediska údržby. Mléčný systém lze snadno a rychle vyčistit pouhým stisknutím tlačítka.

Cappuccino tak lahodné, že ho chcete vymačkat: Řada 7


NICR 790 plně automatický
Cappuccino tak lahodné, že ho chcete vymačkat Kvalita portafiltru stiskem jediného tlačítka. To je náš slib. Protože naše řada 7 vám tento požitek přináší co nejpohodlněji - i pro šálek cappuccina nebo latte macchiata. Cappuccino stiskem jediného tlačítka. Jednoduše, rychle a nyní s novým designem. Naše řada 7 totiž dostává čtyři nové modely. Kvalitní materiál se snoubí s estetikou. Pro milovníky latté a latte macchiata. Kromě systému Aroma Balance nyní v těchto plně automatických kávovarech funguje také Cappuccino Connoisseur. Pro cappuccino jako od baristy.
849,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 795 Plně automatický
Kvalita portafiltru stisknutím tlačítka. To je náš slib. Protože naše řada 7 vám tento požitek přináší co nejpohodlněji - i pro šálek cappuccina nebo latte macchiato. Díky možnosti OneTouch. To znamená: připojte mléko, stiskněte tlačítko a vychutnejte si cappuccino. Se snadným čištěním mléčného systému. A s naším kávovarem NICR 795 ve vysoce kvalitním titanovém provedení.
899,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 796 Plně automatický
Černá na bílé: Náš NICR 796 kombinuje jasný design, a proto upoutá pozornost v každé kuchyni. Stejně jako všechny modely řady 7 připravuje cappuccino a latte macchiato pouhým stisknutím tlačítka. Pro výjimečné chvíle potěšení. A aby takových okamžiků bylo dostatek, je čištění mléčného systému pohodlné a snadné. Přeneste si potěšení z Itálie do svého domova.
899,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 799 Plně automatický
Požitek z kávy si vychutnáte pouhým stisknutím tlačítka - i při přípravě cappuccina a latte macchiata. S řadou 7 získáte absolutní pohodlí výrobníků ve vaší kuchyni. Funkce OneTouch umožňuje rychlou a snadnou přípravu cappuccina a spol. Programování v reálném čase vám také umožní uložit váš oblíbený recept přímo do plně automatického kávovaru. Znalec cappuccina vám také umožní přizpůsobit pořadí mléka a kávy v cappuccinu. Aby bylo vše přesně tak, jak to máte rádi. A to s kávovarem NICR 799 s přední částí z nerezové oceli.
949,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti

Nejdůležitější produkty 7'série


Cappuccino tak lahodné, že ho chcete vymačkat

Kvalita portafiltru stiskem jediného tlačítka. To je náš slib. Protože naše řada 7 vám tento požitek přináší co nejpohodlněji - i pro šálek cappuccina nebo latte macchiata.

Jednoduše si uložte svouoblíbenou živoukávu

Od naší řady 7 výše máte možnost živého programování. Nastavte si recepty pro kávovar NIVONA přímo při vaření kávy - přizpůsobené vašim požadavkům a vašemu šálku. Plně automatický kávovar pak uloží recepturu vaší oblíbené kávy jako novou standardní recepturu.

Pohodlné čištění stisknutím tlačítka

Mléčný systém musí být vždy čistý, abyste si mohli vychutnat cappuccino. Již od počátku výroby kávovaru NIVONA bylo naším cílem zajistit co nejdůkladnější a nejjednodušší čištění. I bez návodu k obsluze vás vaše NIVONA provede procesem čištění a na displeji vám jasně ukáže, co máte dělat. Jednoduše ze zásady.

Zejména ve standardní verzi.

Všechny plně automatické kávovary NIVONA mají následující funkce - a mnoho dalších.

Odnímatelná varná jednotka

Varnou jednotku můžete jedním rychlým pohybem vyjmout a vyčistit pod studenou vodou. Pak stačí varnou jednotku přes noc vysušit na kuchyňské utěrce - hotovo. Čistší už to být nemůže.

Nastavitelný stupeň broušení

Stupeň mletí ovlivňuje chuť kávy. NIVONA umožňuje přizpůsobit stupeň mletí příslušným kávovým zrnům díky regulátoru. Pokud jsou kávová zrna spíše tmavá, nastavte na kávovaru NIVONA hrubší stupeň mletí. Pokud mají kávová zrna světlejší barvu, pak jemnější. Upozornění: Mletí nastavujte pouze v průběhu mletí!

Dva šálky kávy nebo espressa najednou

Káva je víc než jen nápoj - je to vždy pozvánka k rozhovoru a společenskému setkání. Proto může každá NIVONA připravit dva šálky kávy nebo espressa najednou.

Nastavitelné množství kávy (cca 20 ml - 240 ml)

Nastavíte si svou oblíbenou kávu? S plně automatickými kávovary NIVONA to není problém. Množství kávy lze nastavit také u všech řad. Od nejmenšího šálku na espresso až po velký šálek na cappuccino s dobrým pocitem.

Režim ECO/0 wattů

Zvláště úsporný: režim ECO se zapne, když se NIVONA nepoužívá, a sníží teplotu termobloku. To znamená, že plně automatický stroj spotřebovává méně energie. Můžete také nastavit, aby se NIVONA po určité době sama vypnula, takže již nebude spotřebovávat žádnou energii.

Tlak čerpadla 15 barů

Prozradíme vám tajemství: maximální tlak čerpadla je 15 barů. To zvládnou všechny plně automatické stroje NIVONA. Nepotřebujete však nejvyšší tlak, potřebujete správný tlak pro příslušné receptury kávy při vaření. (Dobré espresso se připravuje při podstatně nižším tlaku než 15 barů.) To umí všechny plně automatické kávovary NIVONA.

Vysoce kvalitní kuželový mlýnek z kalené oceli

Plně automatické kávovary NIVONA se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou svých součástí. Například vysoce kvalitní kónický mlýnek. Tvrzená ocel zajišťuje spolehlivé mletí každého typu kávových zrn.

Automatické programy péče pro odstraňování vodního kamene a čištění

Naším cílem je vše co nejvíce zjednodušit. To se týká i odstraňování vodního kamene a čištění vaší myčky NIVONA. Automatické programy péče vás těmito procesy pohodlně provedou. A s co nejmenší námahou získáte optimálně vyčištěnou NIVONU.

9 variant kávy s 7'série

Espresso


Káva

Americano

Cappuccino

Latte Macchiato

Teplé mléko/mléčná pěna

Horká voda

Paměťová místa "Moje káva"

NICR 790 5
NICR 795 5
NICR 796 5
NICR 799 5

Ochutnejte ten rozdíl. U místního prodejce.

Objevte další modely

Plně automatický stroj NICR 560
Váš vstup do světa NIVONA - s čerstvě namletou kávou každé ráno. Nyní s barevným TFT displejem a koncepcí ovládání NIVONA. Jednoduše se to rozumí samo sebou. Uložené recepty lze nyní přizpůsobit. Manuální SPUMATORE lze použít i k přípravě mléčné pěny, pokud chcete více než jen kávu a espresso. Modely řady 5 doplňují automatické čisticí programy.
579,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 695 Plně automatický
Ten se speciálním nádechem: S naší řadou 6 můžete poprvé ochutnat naši technologii ochucování doma. Díky systému Aroma Balance můžete přímo ovlivňovat proces vaření. Oba modely jsou navíc vybaveny manuálním systémem EASY SPUMATORE ve výlevce. Pro jedinečnou mléčnou pěnu. Rychlé a snadné čištění pomocí otočného knoflíku. NICR 695 se dodává také v klasickém titanovém provedení.
729,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
NICR 820 Plně automatický
Když se řekne Itálie, vybaví se vám jedinečné cappuccino. Tento pocit chceme přenést i k vám domů. A s kávovarem NICR 820 se o tento pocit můžete podělit se svými blízkými pouhým stisknutím tlačítka: Protože řada 8 je bránou k duálnímu cappuccinu a latte macchiato na jeden dotek. Mléčný systém se navíc rychle a snadno čistí. Vše, co potřebujete k tomu, abyste si do obývacího pokoje přenesli pocit dovolené.
999,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti
Plně automatický stroj NICR 970
Vše uvnitř a v titanu! NICR 970 kombinuje vysoce kvalitní design s jedinečnou technologií. Díky mimořádně velkému 5'' dotykovému displeji a inovativnímu konceptu ovládání NIVONA. Včetně funkce Aroma Pre-Select u tohoto modelu a modelu NICR 960 - takže můžete přímo přenést naše baristy doporučené nastavení pro všechny kávy NIVONA prostřednictvím aplikace NIVONA. Díky funkcím technologie aromatizace můžete také řídit proces spařování nebo získat ještě více z vašeho cappuccina. Nejlepší ochrana pro vaši technologii! Pokud si zakoupíte model z naší řady 9 u autorizovaného prodejce NIVONA do 31. srpna 2024, získáte zdarma prodloužení zákonné záruky o 2 roky. Užijte si dalších 36 měsíců ochrany proti nákladům na opravu. Společná akce společností Wertgarantie a NIVONA. Stačí se obrátit přímo na svého prodejce NIVONA.
1 549,00 €* inkl. MwSt.
Podrobnosti

Objevte řadu NIVONA