NICR 1040

V práci se stále všichni všude potkáváme – jen u kávy ne? Tento nedostatek napravuje náš kávovar NICR 1040. Díky jednoduché obsluze a čištění, ale také obzvlášť velkému zásobníku zrnek a vodní nádrže. Optimální dimenzování pro kanceláře. Připočítejte k tomu naši novou hadici na mléko pro komfortní čištění pomocí easyclean+ a funkci množství, když se Vám někdy protáhne hovor. Kromě toho dává Quick-Profil při krátkém stisknutí tlačítka rychle velké množství kávy. Vše pro pracovní dobu plnou potěšení. (k dodání v říjnu 2020)

ZJISTIT VÍCE

Nejrychlejší Barista in a box

"Dimenzování až na 65 šálků za den: Náš kávovar NICR 1040 přináší do kanceláří požitek z kávy. Spolehlivě a stiskem tlačítka. A se systémem Quick-Profil dokonce obzvlášť rychle. S funkcí množství můžete navíc odebrat až 1,9 litru kávy najednou – pro dlouhé konference, kreativní mítinky nebo jednoduše jen do kávové konvice.
K tomu dostanete ještě systém Barista in a box (Aroma Balance System) a Cappuccino Connaisseur. Pro malé odpočinutí v kuchyňce."


S easyclean+ a dvojitou hadičkou

Nejkomfortnější čištění – díky nové dvojité hadičce pro odběr mléka u cappuccina a jiných druhů kávy s mlékem. Systém umožňuje jednoduché připojení k nádržce a po stisknutí tlačítka čistí úplně samočinně mléčný systém.

Nejdůležitější místo setkávání v každé firmě: kávová kuchyňka. Protože zde se káva stává něčím víc než pouhým nápojem. Nabízí inspiraci a kofein – a tedy malé odpočinutí od všedního pracovního dne pro nabrání nových sil a motivace. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli nový kávovar NICR 1040 vyladěný pro tyto požadavky.

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA