CLEAN³BOX

Box pro úplnou čistotu: S naším výrobkem CLEAN³BOX obdržíte v jedné krabici vše, co potřebujete k čištění svého přístroje NIVONA. Náš tekutý odvápňovač PREMIUM, čistič mléčného systému CreamClean a naše čisticí tablety.
ZJISTIT VÍCE

Vždy zůstávat pěkně v čistotě


Již nikdy neobracet oči v sloup! Přinejmenším ne tehdy, když čistíte kávovar NIVONA. Díky našemu originálnímu čisticímu prostředku. Udržujte svůj automatický kávovar v dokonalé čistotě. Tak jednoduše, jak je to možné. Tak důkladně, jak je to nutné.

Na těchto zrnkách záleží


S technologií Aroma od firmy NIVONA získáte z každého zrnka to nejlepší. A každém cappuccinu i v každém espressu dřímá nádherný potenciál nesčetných variací. V úzké spolupráci s naší pražírnou jsme proto vyvinuli tři zvláštní směsi. Užijte si rozmanitosti a plné chuti kávy a nechte se unést na cestu smyslů.

ESPRESSO MILANO (50% Arabica / 50% Gourmet Robusta)
Vyvážená espresso kávová zrna tvoří jemnou směs a mají zároveň všestranné využití. Vyvinuta speciálně pro plně automatické kávovary rozvíjí tato směs své harmonické aroma jako espresso, cappuccino nebo velká káva.Harmonická, aromatická, krémová. V praktickém kilogramovém balení.
CAFFÈ AREZZO (100% Hochland Arabica)
Tato káva se vyznačuje svou karamelovou vůní a jemnou chutí. Obzvlášť příjemná díky sametově hebké konzistenci se tato zrnka optimálně hodí pro cappuccino a kávu.Jemná, vyvážená, hebká. V praktickém kilogramovém balení.
ESPRESSO TORINO (100% Gourmet Robusta)
Intenzivní a s menší kyselostí: Náš tajný tip pro milovníky espressa. Chutí připomíná ořechy a tmavou čokoládu. Dlouhotrvající dozvuk chuti a rozkoš v každém šálku.Silná, aromatická, čokoládová. V praktickém kilogramovém balení.

Záleží na zrnech. A na mléku.


Vše je otázka doplňků: S naším originálním příslušenstvím pro mléko a zrnkovou kávu jste dokonale vybaveni. A můžete si ještě lépe užít svou kávovou chvíli. Ať se jedná o chlazení, uchovávání nebo prostě jen o náhradní díly. Najdete zde věci, o kterých jste zatím vůbec nevěděli, že Vám chybějí k dosažení dokonalého cappuccina.

coffee
NAJÍT DISTRIBUTORA
NIVONA